سلام ، به هلدینگ توسعه تجارت سرافراز خوش آمدید.

تهران ، بزرگراه چمران ، برج گردون شمالی ، طبقه چهارم و پنجم ، واحد 403 و 501

هلدینگ سرمایه گذاری توسعه تجارت سرافراز


مجموعه گروه ارزش‌آفرینان هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه تجارت سرافراز با در برگرفتن ده گروه تخصصی  بنیان‌گذاری شده است.
مهدی سرافراز‌منش، ریاست هیئت مدیره و مدیریت عاملی این شرکت را بر عهده دارد.
رویکرد هلدینگ سرافراز، سرمایه‌گذاری در پروژه های سودآور تجاری بلند‌مدت، میان‌مدت وکوتاه‌مدت است و مشارکت در سرمایه‌گذاری های داخلی و خارجی را با هدف جذب سرمایه‌های کوچک و بزرگ از منابع داخلی و خارجی درنظر دارد، تا در صنایع مختلف  سرمایه‌گذاری کرده و بخشی از نیازهای کشور به محصولات صنعتی، توسعه تکنولوژی، دست‌یابی به فن‌آوری‌های روز دنیا، ایجاد ارزش افزوده و سودآوری برای سهامدارن و ذینفعان خود را تامین کرده به توسعه صنعتی و بازرگانی و ایجاد اشتغال در کشور، کمک کند. این هلدینگ بر اساس بازخوردهای دریافتی و سیاست‌های کلان اتخاذ شده، سالانه برنامه‌های خود را مورد بازنگری قرار می دهد و تغییراتی در آن اعمال می کند که از جمله آن‌ها می توان به اصلاح استراتژی کلی شرکت و توسعه و ارزش‌آفرینی  پایدار اشاره نمود. 

دپارتمان های هلدینگ سرافراز

-گروه اقتصادی صنایع و معادن سرافراز

– گروه اقتصادی مالی و تجاری سرافراز

– گروه اقتصادی مشتقات پتروشیمی سرافراز

– گروه اقتصادی ساختمان و عمران سرافراز

– گروه توسعه، نوآوري وخدمات و کسب وکارهای نوين سرافراز

– گروه فناوری اطلاعات (خدمات انفورماتیک) سرافراز

– گروه تولیدی، توزیعی و خدماتی سرافراز

– گروه بازاریابی بین‌المللی سرافراز

– گروه تحقیقاتی و آموزشی سرافراز

– گروه تبلیغاتی ایران‌سرافراز

چشم انداز هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه تجارت سرافراز

هلدینگ سرافراز در چشم انداز خود درنظر دارد زیر‌مجموعه‌های خود را تا 20 زیر مجموعه افزایش دهد. در این راستا مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری توسعه تجارت سرافراز پذیرای ایده‌ها و طرح‌های نوین می باشد.

مدیران ارشد هلدینگ سرافراز با در اختیار داشتن منابع لازم از قبیل سرمایه‌های انسانی متخصص، مالی، فناوری اطلاعات و همکاری با مجموعه‌های صنعتی و بنگاه‌های اقصادی گوناگون، بستری مناسب جهت خلق و توسعه کسب و کار را فراهم نموده اند.

این مجموعه با بررسی و پالایش طرح‌ها، کمک در طراحی مدل کسب و کار، زمینه لازم جهت خلق و توسعه کسب‌ وکار جدید را فراهم می نماید. به این منظور اشخاص حقیقی و حقوقی که تمایل به ارائه ایده و طرح‌های خود دارند، با مراجعه به سایت هلدینگ سرافراز، موضوع مورد نظر، خلاصه طرح، بیزینس مدل، توجیه فنی و اقتصادی و برآوردهای مالی و سرمایه گذاری را جهت شروع برای بخش کسب و کار ارسال می نمایند و این بخش بعد از دریافت طرح و ایده، غربالگری را انجام داده و در صورت نیاز به صورت حضوری و یا غیر حضوری، با صاحب و یا صاحبان طرح و ایده، مذاکرات و جلساتی صورت می دهد تا به جمع بندی لازم دست یابد.

پس از جمع بندی و کسب امتیاز لازم با امکانسنجی و بررسی ابعاد اقتصادی و ریسک‌های کسب و‌کار، جلسه ای با هدف ارائه طرح توسط صاحب و یا صاحبان ایده به مدیران ارشد هلدینگ برگزار می گردد.

در صورت جلب نظر ایشان، طرح و ایده، تحت قالب واحد استراتژیک و یا شرکت، فعالیت خود را تا مرحله بلوغ تحت نظر هلدینگ سرافراز شروع می نماید.