سلام ، به هلدینگ توسعه تجارت سرافراز خوش آمدید.

تهران ، بزرگراه چمران ، برج گردون شمالی ، طبقه چهارم و پنجم ، واحد 403 و 501

دپارتمان اقتصادی مالی و تجاری سرافراز

این گروه با اندیشه ارائه سبد کامل از خدمات کاربردی در حوزه پولی و مالی و همچنین مدیریت سرمایه و مشاوره سرمایه‌گذاری تشکیل شده است. مشارکت در طرح‌ها و پروژه‌ها در بازارهای مالی و اقتصادی داخل و خارج با اعمال سیاست تکمیل زنجیره ارزش در دستور کار این گروه می‌باشد. دپارتمان اقتصادی، مالی و تجاری سرافراز، با ایجاد هم‌افزایی سازنده بین شرکت‌های زیر مجموعه و تعامل مثبت با شرکا و ذینفعان خود و اتکا به توانمندی‌های مدیریتی و سرمایه انسانی، زمینه مناسبی برای خدمات فراهم آورده است.

رویکرد این مجموعه به ارائه خدمات خلاقانه، منطبق با آخرین روش‌ها و فناوری‌های روز دنیا و مبتنی بر ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و ذینفعان خود می باشد.

از دیگر اهداف این مجموعه تکمیل زنجیره ارزش گروه و شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ در حوزه فعالیت‌های مالی است و از این رو همواره به حفظ و افزایش ثروت سهامداران و ذینفعان خود متعهد است و برای تحقق این تعهد، ههمواره با عزمی تمام به راهبری و نظارت پرتفوهای زیرمجموعه خود و ارزش آفرینی در کلیه بازارهای مرتبط با شرکت‌های تابعه خود می‌پردازد.

موضوع فعالیت این گروه مالی عبارت است از: سرمایه گذاری در سهام، سهم الشرکه، واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها یا سایر اوراق بهادار دارای حق رای با هدف کسب انتفاع.

 فعالیت این مجموعه به صورتی است که به تنهایی یا به همراه اشخاص تحت کنترل یا اشخاص تحت کنترل واحد، کنترل شرکت، موسسه یا صندوق سرمایه‌پذیر را در اختیار گرفته یا در آن نفوذ قابل ملاحظه یابد.  از جمله شرکت‌هایی که این مجموعه تا دو سال آینده درصدد تاسیس آن می باشد، شرکت خدمات ارزی صرافی سرافراز، شرکت کارگزاری سرافراز، شرکت تامین سرمایه سرافراز، شرکت لیزینگ سرافراز، شرکت سرافراز خودرو، شرکت خدمات مالی سرافراز، شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری و همچنین راه اندازی پلتفرم تبادل فرصت های اقتصادی تجار و بازرگانان معتبر داخلی و خارجی.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.