سلام ، به هلدینگ توسعه تجارت سرافراز خوش آمدید.

تهران ، بزرگراه چمران ، برج گردون شمالی ، طبقه چهارم و پنجم ، واحد 403 و 501

دپارتمان اقتصادی مشتقات پتروشیمی سرافراز

از مهمترین اهداف این مجموعه، مشارکت در دستیابی به بیشترین ارزش افزوده در زنجیره توسعه محصولات با پایه هیدروکربنی می‌باشد و فعالیت اصلی آن به پنج گروه تقسیم می‌شود:

1-گروه سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌های فعال در زمینه تولید مواد و محصولات پتروشیمی، شیمیایی و فراورده‌های جانبی آنها قبل از بهره برداری

2-گروه خدمات فنی مهندسی

ارائه خدمات فنی مهندسی به صورت EPCF  به کارفرمایان، مشاوران و تمامی فعالان این صنعت از مرحله طراحی تا اجرا

3-گروه شیمیایی و محصولات پتروشیمی

این مجموعه در تولید و‌ تامین محصولات ذیل برای بازار داخل و خارج فعال می‌باشد و به پنج دسته تقسیم می‌شود:

1-محصولات پلیمری

2-محصولات آروماتیکی

3-سوخت و مواد جانبی

4-مواد شیمیایی و پایه

5-کود و سموم و مواد وابسته

4- گروه خدمات

این گروه به مجموعه انبارداری و مخزن‌داری و همچنین حمل و نقل و لجستیک تقسیم می شود.

5-گروه تامین تجهیزات و قطعات

 هدف این گروه، مشارکت در رشد و توسعه توان مشاوران، سازندگان، پیمانکاران و نیل به حضور در جایگاه مناسب فناوری در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی  فعال می باشد.

از مهمترین شرکت‌های دپارتمان اقتصادی مشتقات پتروشیمی سرافراز، می توان به شرکت «سرافرازشیمی» اشاره کرد که به عنوان یکی از فعالترین واحدهای تولیدی- توزیعی با تولید بیش از 250 محصول در صنعت مواد شیمیایی با هدف تامین بخشی از نیازهای صنایع مختلف به مواد شیمیایی، گرید آزمایشگاهی، دارویی، بیمارستانی و صنعتی مشغول به فعالیت می باشد.

 شرکت سرافرازشیمی در طول سالها فعالیت خود خدمات ارزنده ای در جهت تامین مواد شیمیایی صنایع گوناگون با کیفیت و قیمت قابل رقابت، ارائه نموده است. این شرکت با تکیه بر سرمایه‌های انسانی خود و بهره‌گیری از کادر با تجربه و متخصص و با رویکرد مشتری مداری، تولید محصولات منطبق بر استانداردهای ملی و بین‌المللی و پایبندی به اخلاق حرفه‌ای، توانسته است علاوه بر تامین نیازهای داخل کشور، بخشی از  کالاهای خود را به خارج از کشور نیز صادر نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.